Najlepsze sygnały krypto

Czym w ogóle są sygnały krypto? Jak je odczytywać? Na co warto zwracać uwagę. Giełda Binance zalewa nas gigantyczną ilością informacji. Streściliśmy najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

Para kryptograficzna

Jest to nic innego jak para kryptowalut, do których będzie się odnosić sygnał.
Specjalizujemy się w parag krypto-krypto, dlatego nasze sygnały będą związane praktycznie zawsze z dwoma kryptowalutami.

Short? Long?

Ważnym wskaźnikiem w sygnale jest to czy przewidywany jest Long czy Short. Nie nie chodzi tu o to jak długo ma być trzymana pozycja, a o kierunek w którym zmierza dana kryptowaluta lub para kryptowalut. Jeśli nasz sygnał kryptograficzny mówi, o pozycji długiej / long, oznacza to, że uważamy, że wartość pary wzrośnie. Jeśli nasz sygnał kryptograficzny mówi, o pozycji któtkiej / short oznacza to, że uważamy, że wartość pary zmniejszy się.

W skrócie, pozycja długa oznacza, że przymierzamy się do zlecenia pozycji kupna. Jeżeli sygnał krypto wspomina o pozycji krótkiej, to przymierzamy się do wyboru zlecenia sprzedaży.

Take Profit / Stop Loss

Zawsze ograniczaj swoje pozycje limitem. Zabezpieczaj się przed stratą! Take Profit / Stop Loss. Nawet najbardziej doświadczeni traderzy mogą się pomylić lub na giełdzie może zdarzyć się coś zupełnie nieprzewidzianego i nieoczekiwanego. Zawsze Warto się zabezpieczyć przed stratą. Dlatego korzystaj z dobroci automatycznych pozycji.

Zawsze mamy na uwadze stosunek ryzyka do zysku podczas wysyłania sygnałów kryptograficznych. Cenę stop-loss można ustawić tak, by ryzyko było jak najmniejsze. Nie warto go ustawiać jednak zbyt blisko od ceny wejścia. Może to spowodować zamknięcie pozycji zbyt szybko mimo, że ogólny trend był poprawnie założony.

Zrozumienie rynku

Czy chcesz handlować kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum i Mana – ale nie rozumiesz, jak działa ten rynek?

Doświadczeni handlowcy spędzili lata ucząc się analizy technicznej. Przeprowadzenie zaawansowanych badań trendów cen kryptowalut za pomocą wielu narzędzi oraz licznych wskaźników. Nie jest to prosta rzecz i jeżeli nie masz czasu by poświęcić wielu godzin na naukę polecamy by opierać się na doświadczeniu innych. Lubimy to co robimy i z chęcią dzielimy się wiedzą.

Dołącz do naszego kanału na telegramie. Zyskuj razem z nami! Pierwszy sygnał otrzymasz od nas za darmo!